Domofony i wideodomofony

W ofercie domofony, cyfrowe i analogowe, wideodomofony

Wykonujemy kompleksowe instalacje domofonowe w pojedynczych domach, budynkach wielorodzinnych, firmach. Dzięki sprawnej instalacji domofonowej,  każdy kto chce się dostać do wskazanego numeru, zmuszony jest do przyciśnięcia konkretnego przycisku i porozmawiania z lokatorem, a sam odbiorca, w łatwy sposób może zdecydować się na wpuszczenie dzwoniącego do budynku czy tez nie. 

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu napraw, montażu i konserwacji domofonów różnego typu. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni  oraz do firm.

Domofony Analogowe

W ofercie posiadamy tradycyjne domofony analogowe które są najmniej wymagające, gdzie obsługa skupia się wyłącznie do naciśnięcia przycisku na kasecie zewnętrznej. To właśnie dzięki domofonom możemy nie tylko prowadzić rozmowę z odwiedzającym nas gościem, ale także w prosty sposób umożliwić takiej osobie wejście na naszą posesję poprzez otworzenie jej furtki bądź bramy wjazdowej. Domofon analogowy składa się z głośnika, mikrofonu i płytki elektroniki zabudowanych w panelu zewnętrznym. 

Domofony Cyfrowe

Urządzenia cyfrowe są dedykowane nie tylko do instalacji wielorodzinnych, lecz stają się co raz popularniejsze wśród właścicieli domów jednorodzinnych. Podstawową zaletą instalacji realizowanej w oparciu o domofony cyfrowe jest jej prostota okablowania, bez względu na ilość abonentów, oraz funkcja kodu zamka szyfrowego dla każdego z abonentów.

Obecnie domofony umożliwiają nie tylko wywołanie konkretnego numeru mieszkania, ale pozwalają także na wejście do budynku poprzez wpisanie indywidualnego kodu. Doskonałym również rozwiązaniem jest funkcja otwarcia drzwi po przyłożeniu do cztytnika karty lub breloka zbliżeniowego RFID. Opcją jest wzbogacenie kasety o spis lokatorów.Wśród oferty cyfrowej posiadamy Aco domofony, Laskomex, Cyfral, domofony z szyfratorem.

W wykonaniu cyfrowym instalowane są również instalacje wideodomofonowe. Montujemy także instalacje podwójnego zastosowania, gdzie część abonentów posiada tradycyjne unifony słuchawkowe, a pozostała część monitory.  

W naszej ofercie posiadamy sprzęt wiodących producentów takich jak: ACO, Laskomex, Cyfral, ELFON, PROEL. Zaletą cyfrowych domofonów jest ich doskonała funkcjonalność.

Wideodomofony

Ważnymi urządzeniami, które szczególnie zyskują na popularności, są nowoczesne wideodomofony, które poza funkcjami tradycyjnego domofonu, pozwalają również wyświetlić na ekranie obraz. Widok sprzed panelu zewnętrznego z kamerą pozwolą sprawdzić, kto stoi u bramy posesji lub drzwi domu, mieszkania.

Wysoka funkcjonalność oraz nowoczesny design to cechy, które sprawiają, że wideodomofony z naszej  oferty są idealnie dopasowanym rozwiązaniem dla Państwa.

W zależności od możliwości finansowych i preferencji stosuje się wideodomofony czarno-białe i wideofony kolorowe.

Nasza oferta to:

konserwacja domofonów-  jest to oferta skierowana do administratorów budynków mieszkalnych, firm, szkół.

– domofony i wideodomofony 

– wideodomofon z możliwością obsługi przez aplikację na telefonie

– systemy jedno i wielorodzinne

– słuchawki / unifony

– zasilacze, zaczepy elektromagnetyczne

– szyldy, akcesoria montażowe